Zhanglong obsahujúce Persulfate amónneho pri vysokej rýchlosti príves pneumatiky úniku spôsobenej vážnej ujmy

3:30, závesné zhanglong rýchlosť v smere Zhangzhou, asi 2 kilometre od dovozu Nanjing Toyota, zadné pneumatiky explodovala. Jazdy viac ako 20 metrov, zadné z ohňa. Príves vyšiel na určitej vzdialenosti pred zastaviť. V tomto bode 12 pneumatiky a náhradné pneumatiky na aute vzbĺkol. Amónneho persulfate do vysokej teploty gril rýchly rozklad, vytvárajú silne kyslé zmesi, úniku. Nehody, 1 naboso uniknúť upálením.

28. februára, 3:35 ráno, územie zhanglong Nanjing vysokorýchlostné príves pneumatiky požiare, auto 25 ton amónneho persulfate vysoká teplota rozkladu gril, únik obrovského množstva štipľavý plyn. Miestnej požiarnej služby, vysokorýchlostné Dopravná polícia, diaľnic oddelenie okamžite odstrániť nebezpečenstvo práce až 8 hodín. Úrazy, nebezpečné produkty rozkladu 1 boli spálené, boli zaslané do 175 nemocnice pre liečbu.

vzbĺkol 13 pneumatiky

V poludnie včera, prípojného vozidla ovládač Qiu Zhenhuai povedal, kolegovia sa stalo Qiu Shuizeng, ani smola, "Ak on dostal jeho topánky by bolo pekné." Polnoc, troch mužov, Ming a Qing Qiu Zhenhuai krajan Qiu Shuizeng prípojného vozidla prepravujúce 25 ton síranu amónneho z domova do Xiamen. 3:30, závesné zhanglong rýchlosť v smere Zhangzhou, asi 2 kilometre od dovozu Nanjing Toyota, zadné pneumatiky explodovala.

"Ozval, auto veľmi skoro zhorel." Qiu Zhenhuai povedal, nevenoval pozornosť, ale otvoril zadné z požiarov viac ako 20 metrov. Okamžite zastaviť príčiny zadných, prívesy, išiel na nejakú vzdialenosť pred zastaviť. V tomto bode, vzadu 12 pneumatiky a náhradné pneumatiky mal vzbĺkol. Amónneho persulfate do vysokej teploty gril rýchlo rozkladu, forma silné kyseliny zmesí, unikli, tok dopredu.

1 ľudia uniknúť naboso popáleniny

Noc je tmavá, dvaja ľudia v prívesu, nie je si vedomý nebezpečenstva je blízko. Qiu Zhenhuai prvý pohľad, potom volal Qiu Shuizeng vystúpiť na útek. Ale dedinčania kričí až na obe nohy, potom spadol. Tento rok na jeseň, nohy, ruky, boky sú silno kyslý rozklad produktov spaľovania na ceste. Qiu Zhenhuai vybral kolegov, bežal viac ako 10 metrov, predtým, než sa zastavil.

Prvýkrát prišiel do Zhangzhou vysokorýchlostnú dopravu polícia brigády polícia našla Qiu Shuizeng bol zranený, okamžite ošetriť v miestnej nemocnici. Nanjing, ale škaredý Nemocniční lekári zistil, že Qiu je zranenie bola veľmi vážne. Polícia a lekári rýchlo poslal Qiu Shuizeng 175 nemocnice pre liečbu. Reportéri dozvedeli, že zranených Qiu Shuizeng General 20% ťažkých popálenín, hlavne v končatinách a zadku, v súčasnosti neexistujú žiadne život ohrozujúce, ale je to stále v jednotke intenzívnej starostlivosti pre liečbu.

Hasič 8 hodín odstrániť nebezpečenstvo

Po prijatí alarmu, Nanjing hasiči kapitán Zou Xuefu rýchlosť 3 spotrebiče, 18 vojakov najprv prišli. Podľa Zou Xuefu predstavil, prišli, príves chvost-8 pneumatiky sú stále horí, amónneho persulfate od otvoreného ohňa gril, rýchlo odbúrava na chemické zlúčeniny, zahŕňajúci takmer 50 metrov vysoká rýchlosť cesty, bola naplnená štipľavý zápach je silná kyselina.

3:40, Zhangzhou mesto hasiči začali medziregionálne núdzové postupy, núdzové plánovanie priamo pod tajomstvo protipožiarne Squadron 2 spotrebiče, 12 vojakov z posíl. Šéf hasičov, Zeng Gang viedol tím ponáhľal na miesto stále prítomný-príkaz príkaz Odstrániť nebezpečenstvo.

Asi päť hodín ráno, požiar úplne zanikol. Hasičov z vody, šok, riedenie chemický rozklad Zeme zabrániť povrchovej korózie. V asi 10 hodín ráno, núdzové Basic. 11:30, vozidlá boli ťahané preč, cesty do bežných automobilová. Príčina nehody je predmetom vyšetrovania. (South-East sieť)