Panyu čierna Workshop sodného polysulfidové síranu amónneho hovädzie droby spracovanie Ox paznehtov

Amónneho roztoku sírnika sodného unhairing namočiť peroxid bielenie aromatické varené mäso stánku na trhu

Panyu, čierne zamestnancov svedomia odsúdil Novinky novinárom pred workshopu; orgány presadzovania práva našli zakázané a chytil stovky kilogramov potravín

Jednoduché jedlo varené jedlo bravčové uši, bravčové nožičky, vôl, hovädzie šľachy, je to, čo mnohí členovia verejnosti dobre, ale za tento lahodný, ponorenie cez toxických chemikálií, odvážite si? Nedávno, podzemné čierne dielne v meste Panyu, práce zamestnanca nová Expresná denné netesnosti, odhaľuje proces HIV studenými jedlami. On povedal, že od roku 2008, veľké množstvo tohto typu HIV kaplnkou prietok Panyu trhu s mäsom. Kým v priebehu neohlásené návštevy mnohých miestnych, náhodný nákup vodca hotové jedlo, zistil smrtiace sulfidov.

Noc pred posledný večer v 11 hodin, dozor nad kvalitou, Wei Jian, Guangzhou City priemyslu a obchodu spoločné presadzovanie práva a oddelenia verejnej bezpečnosti, prijať vynucovacie opatrenia v tejto čiernej workshop, chytil máčať v neznámej kvapaliny v uchu, svinské nohy a ďalšie stovky kilogramov a toxických chemických látok, ale s ľuďmi nebol nájdený. V súčasnosti spoločné činnými v trestnom konaní pre ďalšie vyšetrovanie incidentu.

1, zlomil tri-chemické penové, jemné a šťavnaté

Chlapec Hai pracoval v Guangzhou rokov (nie je jeho pravé meno), shiqiao, Panyu district, nachádza v strednej východ a križovatiek, viac ako 10 m od Panyu práce na viaduktoch cesty pre podzemné čierne dielne na spracovanie mäsa. Sledujte šéf kúpil ucho, bravčové mäso, po ceste toxických chemických látok po namočení, potom poslal na trh mäsa vysoké ceny stánku, nakoniec išiel do tabuliek ľudí.

"Svedomie, nechcete tieto kontaminovanej zeleniny a iní." Hai povedal, aj keď on odstúpil z čiernej workshop práca, ale stále rozhodli úniky do médií. Preukázať otrasné toxické varené potraviny-procese Hai špeciálne priniesol z čierne dielne skupiny toxických chemických látok.

"S použitím roztoku sírnika sodného, všetky chlpy na mäso z vody." Hai povedal nejaký čierny prášok sírnika sodného, a dať iba jeden-tretina rozpustí vo vode Vedrá, náhle zobudil vyžarovaného zapáchajú dusivý kašeľ. Následne Hai má tri tmavé, chlpaté krava uši, namočenou v roztoku sírnika sodného po určitú dobu, Hai dať na gumené čižmy stať krok na pečiatky "(NAS) je silnú základňu, zjemnenie vlasov, vystúpiť."

Po troch vedúcich depilácia a je umiestnený vo veľmi štipľavý zápach síranu amónneho roztoku namočte. "Vplyv amónny je, že sprísnenie vlasového folikulu na mäso, mäso sa stane hladké." Hai povedal, že posledná operácia je líder v oblasti priemyselných-trieda peroxid vodíka (všeobecne známa ako peroxid vodíka) namočte má silný bieliaci účinok peroxidu vodíka ako silné oxidačné činidlo.

Po asi hodinu spolu tri chemikálií, posledné tri špinavé vodcu, len aby bol znovuzrodený, stále biele a hladká, potom varené ochutené, varené potraviny stánky, ktoré možno odoslať na trh mäso na predaj.

2, vykonávať neohlásené kontroly čierna dielňa skryté na farme dobytka v

Cez oceán bod 29 August v 6 hodín popoludní, novinári vyšetrovania priamo na mieste nájsť tento čierny workshop skryté na farme dobytka, krava hnoj okolo čiernej workshop pretekania, faul-cítiť. Čierna workshop pre celkom štyri operácie okrem miestnosti s dvoma ženami mimo úst dobytok zmrzačenie a iné operácie sú zablokované. Novinári prišli čierne dielne menej ako minútu neskôr, monitor 3 muž objavil na tlačovej konferencii, Reportéri mali nájsť zámienku opustiť.

Hai povedal, že je lukratívne priemysel, líder v oblasti nákladov len dve Yuan, po chemického ošetrenia môžu byť predávané za šesť alebo sedem jeden, akonáhle halogénové predať za viac ako 10 libier z vysokých cien. "Sú veľmi opatrní, vidieť cudzie prichádza cross-vyšetrenie." Hai povedal, že tento čierny dielni začal v osem alebo deväť hodín každú noc, ukradnúť skoro ráno, deň Niu er, ošípaných stôp, viac ako 300 kilogramov toxických látok, čo má viac ako 1000 juanov príjmov za deň. Od roku 2008 každoročne veľké množstvo čiernych Panyu, workshop spracúvajú tok výrobkov na trhu viac mäsa.

3 test vodca deli zistené oxid siričitý

Následne tento reportér šli do Qing Zhong Cun, Panyu, trhu s mäsom, ako varené potraviny stánky náhodne kúpil pár vôl varené jedlo. Kontrolovaný oceánu, líder v oblasti spracovania metódy a spôsob, akým sa preukáže ako noir. S cieľom potvrdiť názor Hai, reportér s vodca vodcov kúpil Hai vyrobené prišiel do South China University of Technology oddelenia testovania potravín a zistilo, že dvaja vodcovia zistilo v rovnakom množstve oxidu siričitého rezíduí. Inšpektori povedal oxidu siričitého v žalúdku do formulára sírovodíka a sírovodík je silný neurotoxín, smrtiace.

4, vyšetruje 27 zložiek namočte do roztoku chémie

Včera v noci v 10 hodín, Hai po správu príslušných ministerstiev, Express Reporter sprievodné Guangzhou predsedníctvo kvalitu a technický dozor, administratívy, obchodu a priemyslu, na uliciach a policajné prišiel čierne dielne, ale teraz zamknuté brány niekoľko akcií a činností nie je vidieť cez dvere tam.

Posledný noc 11:10, spoločné právo v trestnom konaní schválený, po núti otvorených dverí vstúpila na scénu, našiel opustený dom, ale zápach hit. Naskladané v dome počas viac ako 20 modré plastové sudy pre chemický priemysel, z ktorých 20 veľký barel má rad kravy a ošípané uši, kopytá, šliach a ostatných zložiek v chemického roztoku namočte transparentným, niektoré zložky boli tmavé a páchnuce a priťahuje veľa múch. Aj počet použití opustil scénu, identifikované ako technický stupeň peroxid vodíka roztok a prášok síran amónny 27,5%.

Viac ako 10 minút neskôr, policajtov našli izbu operácie přestrojování ako na internátoch, chytil vyše 7 sudy namáčanie zložiek, rovnako ako 50 kg, 100 kg síranu amónneho roztoku sírnika sodného práškom. Zachytenia sírnika sodného a síranu amónneho, na obale, tento reportér videl boli jasne označené varovanie "zakázaných potravín".

"Sú funguje bez povolenia, možno charakterizovať ako čierna podzemné dens, ale týchto zložiek sú toxické, tiež potrebuje ďalšiu skúšku." Komunálneho úradu pre kvalitu a technický dozor, jeden vynútiteľnosť úradných povedal, pretože príslušné osoby zapojené chýbajú, ďalej skúmať prípad oveľa ťažšie. V asi 2 hodín včera, zákon policajných dôstojníkov odkryté zložky s vodou váži asi dve tony, prísady, čistá hmotnosť až stovky kilogramov s výnimkou vzorky na testovanie, ale ostatné prísady sa zameria na neškodné likvidácie.

Trh návštev

Individuálne stánok vlastníkov do lacné varené potraviny

Nové Express News včera reporter navštívili má, Tianhe district, Tong Xia a Dong Pu, a kamenné značky dediny a členské obce a športové cesty niekoľko veľkých mäsa na trhu nájsť, každé domáce mäsové krámy sú dve domáce predal dobytok bravčové ucho a kopyto, varené potraviny dokument ústa, napriek tomu, že väčšina stánku sú týmito povedal potravinového materiálu sú formálne mäsokombinátu spoločného , ale aj individuálne stánok pripustil zakúpené Yu súkromné ľudské Street, pretože súkromné mäso street cena bude nízka niektoré.

"Tieto (prísady) ak tovar dobre manipuluje, ako výrobcovia, nevieme o tom." Tong mäso veľkoobchodnom trhu podľa varené potraviny stánku majitelia povedal, že strelil viac ako 20 denne viac dusené na vlastné kravy a ošípané uši predával veľmi dobre, tri alebo štyri hodiny v popoludňajších hodinách predtým, ako sa zapredať.