Paketovacie Hengyi spoločnosť Caprolactam amónny sulfát Export Južnej Ameriky

22. jún z paketovanie, Zhejiang hengyi caprolactam LLC bol informovaný, že začiatkom mája, Sinopec chemická spoločnosť a spoločnosť súhlasil, podpisovanie objednávok na vývoznom trhu v Južnej Amerike po prvýkrát 27.500 ton síranu amónneho. To je hlásil, že je to zďaleka najväčší tonáž síranu amónneho export objednávok. Spoločnosť prvá vnútroštátnymi partnermi na síran amónny výrobkov do Južnej Ameriky na trhu.

21. mája, Číny vývoz Južnej Ameriky najväčšie hromadné dopravca tonáž "Matisse", prišiel do Hangzhou Bay Bridge Cross-Sea v Zhejiang Province na severe soley v Severnom mori a obchodu prístav port zhapu (t. j. jiaxing prístavu, krajiny druh otvorený port) a potom paketovanie hengyi spoločnosť caprolactam síranu amónneho výrobky odoslané na začiatku júna po skončení nakládky odchod smerom k Južnej Amerike.

Lisovanie, Zhejiang hengyi caprolactam spoločnosť s ručením obmedzeným je paketovanie petrochemického joint venture spoluprácu s Zhejiang hengyi skupiny spoločnosti. Vzájomné investície Čína petrochemický (4.690,0.04,0.86%) s nezávislým práv duševného vlastníctva druhej generácie zelených technológií caprolactam, Riverside priemyselný park, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang s ročná produkcia 200.000 ton caprolactam projektu a 2012 produkcia v druhom štvrťroku, predovšetkým caprolactam, cyklohexánu, cyklohexanónu, cyklohexanolu, síran amónny, peroxidu vodíka a iné chemikálie.