Síranu amónneho do štyroch Fast-track

V posledných rokoch rýchlo rozvíja priemysel síranu amónneho v Číne. Podľa neúplných štatistík v roku 2013 koksovania priemysel, caprolactam, moc celkového amoniaku proces desulfurization a výroba síranu amónneho dosiahla viac ako 6 miliónov ton viac ako 48% oproti predchádzajúcemu roku. Ako výstup pokračuje v rozširovaní a tempo transformácie a rekonštrukcie síranu amónneho priemysel má v súčasnosti štyri vynikajúce vlastnosti, vstúpil rýchle kvality rastu, rýchly rast produkcie, prenos rýchlo zóny, obeh "štyri" kanály.

Kvalita inovácia

Xinhua sa dozvedel z Číny koksovania priemyslu association, síran amónny je hlavne z koksovania podnikov v Číne v predchádzajúcich rokov pred rokom 2012, 50% percent z celkovej produkcie. Relatívne nízka kvalita ich výrobkov, nejaký výrobok aj s zápach, farebný koncept, použitie obsahu a nízke, hnojív a trpieť určitý vplyv na vývoz. Lepšie triedy caprolactam síranu amónneho, ktorý sa má vyviezť a high-end aplikácií zameranie a marže s koksu výrobky majú širokú medzeru.

Postihnuté, miestnych koksovania podnikov s cieľom vyhovieť potrebám trhu, zvýšenie intenzity výskumu a vývoja a neustále zlepšovať našu technologickú úroveň. Teraz koksu podnikov Shandong, Hebei a ďalšie prielom techniky, kvalita sa výrazne zvýšil a vývozu začali rásť. Okrem toho v posledných rokoch s nárastom nový caprolactam projekt, výroba síranu amónneho vedľajší produkt sa tiež zvýšil výrazne.

Rýchly výstup rastu

Podľa čínskej dusíkatých hnojív priemysel združenie štatistiky ukazujú, že v roku 2009, výroba síranu amónneho a kapacitou 3 milióny ton, 2,8 milióna ton, resp.. V roku 2013, národnej produkcie viac ako 6 miliónov ton síranu amónneho, hlavne z koksu, caprolactam, moc amoniaku odsírovanie, chemické odpadových vôd priemyslu, výnos o 114% viac ako 4 roky, výroba a predaj rastie rýchlo.

"Z dôvodu predaja stav caprolactam je veľmi dobrý, a väčšina dovozu caprolactam v Číne pred niekoľkými rokmi, štát podporiť s cieľom uspokojiť domáci dopyt, výrobcovia sú aktívne rozšírenie projektu." Odborníkov z tohto odvetvia, povedal novinárom.

Prenos zóny

Reportéri dozvedeli prostredníctvom podniku vyšetrovanie pred rokom 2013, zaberajú domáca výroba síranu amónneho 80% Coker, caprolactam z dvoch hlavných odvetví, predovšetkým v Južnej. Zrýchlený proces vývoja v severozápadnej Číne, severozápadne od síranu amónneho previesť rastúci trend.

Podľa správ, pretože hlavných produkčných oblastiach Južnej Afriky na výrobu síranu amónneho továrne surovín, dodávky suroviny a dopravu pohodlnejšie, v závislosti od veľkosti vzácnych zemín zložené hnojivo a výrobných oblastí, tvoria dodávky-výroba-predaj (vrátane vývozu) dlhý reťaz.

Trh rýchlo

Datang medzinárodnej hexigten vnútorné Mongolsko uhoľných plynov akciová spoločnosť síranu amónneho zavedený obchodný manažér Liu Jie, teraz dokončil alebo pod výstavbu projektu budúcu síran amónny je veľký, najviac projektu ročná produkcia 400.000 ton alebo viac, vzhľadom na obmedzenia logistiky a dopravy, spoločnosti na podporu výstavby železničnej dopravy kanál. Výstup najmä v Xinjiang koncentrácia síranu amónneho alebo distribúcie základných špecificky zameraných na rozvoj železničnej a cestnej dopravy východnej Číne, čínskej a porty pre fast-pohybujú. Bližšie k prístavu podnikania, budova pary, námornej dopravy, kombinovanej dopravy vzory, ktoré sa vyvinuli, a to nielen na zníženie logistických nákladov, je uchopiť rýchly rytmus logistiky obehu nadácie.