Síranu amónneho: Tri dobré môže vyhodiť Kúrenie priemyslu?

Od koncom júla, síranu amónneho trhu mutácií, namiesto rastúci trend z prvého pol roka spadol do, najmä ceny v miestnych oblastiach Hebei, Shanxi, najvyšší pokles až sto. To tiež viedlo k priemyslu silné obavy o trendy síranu amónneho v druhej polovici. Z hnojív, vzácnych zemín a vývozného dopytu na trhu tri hlavné pozitívne síranu amónneho, môžete dať síranu amónneho priemyslu späť na trať?

Poľnohospodárstvo Spravodajstvo zvýšiť dopyt

Veľká spotreba hnojív je síran amónny. Podľa neúplných štatistík viac ako tisíc zložené hnojivá výrobných podnikov v Číne, viac ako 32 miliónov ton ročnej produkcie. Hlavne v provincie Shandong, Jiangsu, Chu-pej a Che-nan. V posledných rokoch so vzostupom uhlia, Shanxi, Xinjiang, vnútorné Mongolsko, Liaoning a ďalších provincií, budovať a sprevádzkovaný rad chemických hnojív podnikov, dopyt síran amónny prudko vzrástla, a sa stal hlavnou silou spotreby domácich amónneho.

Podľa spoločnosti Henan Henan provincii uhlia splyňovanie spoločnosti výrobný poplatok, počas procesu viaczložkových hnojív, pevnosť a guľatozrnnej s cieľom zlepšiť granule hnojiva, suché zaťaženie znížiť výrobného procesu, pridať 0,05 t za Tony zložené hnojivá síran amónny, viac sa používa pri výrobe síry hnojivo síran amónny, síran amónny 1,5 milióna ton v tomto roku dopytu. Plus časť priameho uplatnenia dusíkaté hnojivo, síran amónny hnojivo priemyslu dopytu v roku 2015 v Číne sa očakáva, že prekoná 2 milióny ton.

V roku 2015, ročný jednotný vývozné clo daňové sadzby n a p. Implementácia tejto politiky, prispieva k zvyšovaniu cien hnojív a objemov vývozu. Datang Ke qi v vnútorné Mongolsko uhlia a plynu spoločnosti Biznis manažér Liu je presvedčený, že podporu vývozu chemických hnojív síranu amónneho budú tvoriť základ dobrého.

"Podľa našich výpočtov, chemických hnojív vývoz mimosezónne obdobie je veľmi malá, preto dusíka a fosforu vývozných taríf podstatne znížil z predchádzajúceho roka, najmä v posledných rokoch medzinárodné súvislosti stabilný rast dopytu po hnojivo, hnojivo vývozu, očakáva sa, že aj naďalej rásť v Číne, to bude ťahať aj amónny sulfát priemysel využitie." Datang Ke qi v vnútorné Mongolsko uhlia a plynu spoločnosti Biznis manažér Liu Jie povedal.

Po prvé, v strede jasne uvedené v rámci spomalenie hospodárskeho rastu naďalej neustále posilňovanie poľnohospodárstvo ako základ, na podporu príjmu poľnohospodárov, zvýšiť produkciu potravín, rozšírenie výmery v tomto roku. Na základe toho posilniť poľnohospodárskych ekologického riadenia, podpora bio-organické hnojivo, poskytuje základnú ochranu pre hnojivo dopytu pokračoval rast. A s krajinou "na ceste" stratégie prostredníctvom viacrozmerné produkcie, ako je kapitál, technológie, produkty, podpora Číny chemických hnojív odvetvia na medzinárodných trhoch, na posilnenie konkurencieschopnosti na medzinárodnom trhu, teda ďalej zvyšujúcim sa vývozom uľahčenie domácich nadbytok výrobných kapacít, nepriamy pohon masívny dopyt síranu amónneho, pomáha priemyslu vyzdvihnúť ďalšie Hlavná sila v budúcnosti.

Rast vývozu, power-off háku

Podľa štatistík colnej domácich síranu amónneho exportovať rast v posledných rokoch. Síran amónny 2013 vývoz 2.833 miliónov ton, 49% z celkovej domácej výroby 2014 domácich amónny sulfát vývozu predstavoval 4.155 milióna ton, predstavovali viac ako 59% domácej výroby, 10% v porovnaní s predchádzajúcim rokom. Podľa štatistík 5 mesiacov pred síran amónny 2015 vyváža viac ako 2,27 miliónov ton, očakávaného objemu tohto roka očakáva vyššia ako 5 miliónov ton, opäť výrazne stúpala.

Výroba síranu amónneho a vývoz sa stala Svetová veľmoc postavenie v Číne, najmä trhu hrá dominantnú úlohu v regióne. Z Turecka a juhovýchodnej Ázie dovozcov a vývozcov informácie pripomienok ukázala, že amónneho medzinárodné trhové ceny Qi Sheng v tomto roku, vyše medzinárodnej trhovej ceny je vždy vyšší ako 10% domácich a vývozy zostali stabilné rastový trend v druhej polovici, ktorá je v medzinárodnej a vnútroštátnej hospodárskeho poklesu tohto roka, síranu amónneho na vnútornom trhu by mohol naďalej vyzdvihnúť jeden z hlavných dôvodov.

Fuqing inšpekcie a karantény predsedníctva bol informovaný, že prvé síranu amónneho vývozné podniky v provincii Fujian v prvom štvrťroku tohto roka Chen Yiu Loong výstupu 129 dní, 75,900 ton 10.128 miliónov dolárov hodnota dávky, obe prekročili minuloročný celkový vývoz.

Dôsledku, Liaoning, vývozca povedal vývoz amónneho v posledných 3 rokoch ročný rast o viac ako 10%. Medzitým dopyt krajiny obmedziť vývoz vzácnych zemín odvetvia priemyslu klesol, prudký rast vývozu a pokles dopytu po vzácnych zemín priemysel sa zmenil re-vzor vývozom hnojív, trojky podporuje trhu. Vzácnych zemín priemysel musí odmietnuť, ale aj high-end ceny ďalej klesajú, cena na domácom trhu vývoznej kontroly. Napríklad pozri port veľkých domácich objednávkach ceny zvýšenej výrobca čoskoro objaví vznesené na pevnine, 3 ~ v máji tohto roku Okrem sezónne faktory rastu domáceho dopytu, porty niekoľko veľkých objednávok pre rýchly rast trhu prispeli k úloha dvíhanie viac ako 44% a výšky takmer dvoch rokov. A tento rok bude normou, priemysel vyzdvihnúť viac postihnuté vývoz.

Vzácnych zemín dohoda ceny

V apríli tohto roka ministerstvo financií vydané colného sadzobníka Komisia štátnej rady týkajúce sa úpravy colných oznámenia vývozu oznámila, že od 1.mája zdvihnúť vzácne zeminy, volfrám, molybdén a ďalšie výrobky vývozné clo. Pre svet je najväčším výrobcom a vývozom vzácnych zemín v prípade Číny re zrušenie taríf prírodné význam. Medzitým, spotrebitelia vzácnych zemín podniku ako síran amónny, znovu new deal tiež priniesol síranu amónneho plus amónneho existujúcich Zmena spôsobu spotreby bude hrať rozhodujúcu úlohu.

Údajov vyplýva, že prvá polovica roka, Čína vzácnych zemín vývozu riadenie kvót, Spojené štáty americké hospodárske oživenie a mnoho ďalších faktorov Číny dominantný výrobca vnútorné Mongolsko vzácnych zemín vývozu došlo k prudkému zvýšeniu, vyvážaného 2663.8 ton vzácnych zemín, nárast o 36,5%. Spojených štátov, Japonska a iných krajín množstvo vzácnych zemín rast vývozu do Japonska vzácnych zemín pre vývoz vzrástol asi o 130%.

Vzácnych zemín vývozu clá boli zrušené v máji 14, ministerstvo pôdy a zdrojov, ktoré sú vydané 2015 kontrolu index celkovej vzácnych zemín banské právo. Kruhové zobrazenie v roku 2015, vzácnych zemín baníctva (vzácnych zemín oxidy REO) banské indexy celkové množstvo kontroly 105,000 ton, bezo zmien od roku 2014 vyšší ako v roku 2013, celkový index 11000 ton.

V tejto súvislosti analytici povedal indexu ťažby v minulom roku a rovnaký počet, a zrušiť clá a vývozné kvóty pre vzácnych zemín vývozu do určitej miery. Ale v dlhodobom horizonte, bude správa o štátnom dozore nad indexu Ťažba vzácnych zemín a sklon veľký vzácnych zemín podniku. Čína kapacita separácie zriedkavé earth je v súčasnosti ťaží agregáty alebo operatívny výrobný plán 5 ~ 8-krát. S cieľom ochrany zdrojov a životného prostredia, kontroly a postupné otváranie plán implementácie politiky.

Je zrejmé, že vzácnych zemín v Číne má dve sever-juh, Ťažba vzácnych zemín minerály na severe sa nevyžaduje pre síran amónny a oblastí na juhu a ťažkých vzácnych zemín, sústreďovala Jiangxi, Guangdong, Kuang-si, Chu-Nan, s "-čchuan, Hubei, ťažbu vzácnych zemín pomocou síran amónny ako suroviny, ťažba výroby 1 metrických ton rúd vzácnych zemín je asi 5 ton síran amónny , vysoká asi 8 ton. Ťažba musí použiť síranu amónneho približne 150 000 ton za rok.

Podľa zasvätených, síran amónny má tri hlavné požiadavky trhu, vrátane hnojív, a vývoz vzácnych zemín. Z absolútneho počtu vzácnych zemín účty aspoň celkový dopyt je menej ako 10%, ale účinok na síran amónny ceny skvelé. 2011 amónny sulfát ceny, jeden z dôležitých dôvodov je riadený dopytom. 2011 vzácnych zemín trhu je veľmi horúce, ceny obrátil mnohokrát počas roka sa oheň síry trhu, ktorý raz dosiahol nový rekordný síranu amónneho zmluvy cena 1800 juanov/tonu. Ceny síranu amónneho hit nové záznamy, nákup vzácnych zemín výrobcov. Teda, nie je poprieť, že rast budúcej produkcie budú podporovať priemysel síranu amónneho vyzdvihnúť veľký plus faktora.

Odborníci odhadujú, že 2015 amónny sulfát priemyslu dopytu, očakáva sa, že prekročiť 1,2 milióna ton, hoci nie vo výške najväčší v predchádzajúcich rokoch, ale trh sa očakáva zvýšenie jej účinku. Síran amónny vo vzácnych zemín materiálov, podiel nákladov malé, high-end ceny stále ťahať priemerná trhová cena síranu amónneho, tak priemysel orientovaných cien využiť v priemysel síranu amónneho sa očakáva zosilnenie, malé zvýšenie dopytu riadený cena vzostup, toto odvetvie síranu amónneho z jeho ochabnutie tohto roka bude tiež hrať významnú úlohu pri podpore.

Očakáva sa, že ceny nahrávať vysoko

Ceny síranu amónneho neskôr v tomto roku, pretože stále existujú 400.000 ton v druhej polovicu caprolactam triedy síranu amónneho vedľajší produkt môže sprevádzkovaný niektoré neisté faktory existujú, ako je na akciovom trhu, rozdiel v názoroch na budúcnosť odvetvia, ale väčšina ľudí zostáva optimistický ohľadom budúcnosti.